twitter
test

29 Νοεμβρίου 2009

Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός 2-0 : Βίντεο με τα γκολ του αγώνα

Ο Ολυμπιακός ήταν ο μεγάλος θριαμβευτής του ντέρμπι στο γήπεδο Καραϊσκάκη καθώς νίκησε με σκορ 2-0.Η εικόνα του αγώνα στο πρώτο ημίχρονο ήταν μοιρασμένη με τον Ολυμπιακό να παίρνει το προβάδισμα στις καθυστερήσεις του αγώνα όταν ο Κώστας Μήτρογλου έδωσε το με κοντινό πλασέ νίκησε τον ανύμπορο να αντιδράσει Τζόρβα.Από το σημείο εκείνο η εικόνα του αγώνα άλλαξε και ο Ολυμπιακός κυριάρχησε ολοκληρωτικά απέναντι σε έναν Παναθηναϊκό που έδειχνε να θέλει αλλά να μην μπορεί,και θα μπορούσε να διευρύνει ακόμη περισσότερο το σκορ βάζοντας και άλλα τέρματα.